Po mojemu,  Wyzwanie

#6 Twoje małe dziwactwa | Listopadowe listy – Wyzwanie

Przygotowałam na dziś coś nieco innego, niż dotychczas. Coś, co być może Cię zaskoczy – nasze dziwactwa 🤪 Z pewnością każdy jakieś ma, a jeżeli w tej chwili nic nie przychodzi Ci do głowy, to zwyczajnie potrzebujesz odrobinę więcej czasu. Piszę z autopsji, ponieważ również realizuję wyzwaniowe listy😉 Na początku miałam w głowie pustkę, ale powoli, powoli… Dokopałam się w mojej pamięci do kilku rzeczy, które można uznać za co najmniej dziwne… I zadaję sobie pytanie: skąd mi się to wzięło?🙃

„W małych południowych miasteczkach występuje znacznie więcej dziwactw i słabostek,
niż większość ludzi w wielkich miastach jest w stanie sobie wyobrazić”

Geert Mak

Mam nadzieję, że praca nad dzisiejszym tematem sprawi Ci choć trochę frajdy – podczas zgłębiania siebie także może być zabawnie. Mam nadzieję, że praca nad sobą sprawia Ci mnóstwo radości!

Jeżeli to Twój pierwszy wyzwaniowy tekst, poniżej znajdziesz zasady tego wyzwania.

            Każdego dnia będę Cię zachęcać do stworzenia nowej listy rzeczy/czynności/miejsc/planów etc., w zależności od tematu, codziennie coś nowego. Twoim zadaniem jest zatrzymać się na chwilę w natłoku spraw i zająć się przez chwilę sobą, po prostu zrobić dla siebie coś dobrego. Nie znam Twojego planu dnia, więc nie podpowiem Ci, kiedy masz na to znaleźć czas, jednak wierzę, że Twój wybór będzie najlepszy.

            Ja zasiadam z moim notatnikiem najczęściej wieczorem, kiedy wszyscy już śpią i wiem, że będę miała chwilę spokoju 😉 Oczywiście piszę ręcznie i w zeszycie, ponieważ lubię co jakiś czas wracać do moich zapisków. Może i Ty zastanowisz się nad takim rozwiązaniem? A może jesteś bardziej cyfrowa i wolisz posiadać notatki w innej formie? Bardzo mnie ciekawi, jaką formę wybierzesz?

            Wyzwanie działa tu na blogu, a także na Instagramie. Będzie mi bardzo miło, jeśli dasz znać, że działamy wspólnie. Tutaj możesz zostawić po sobie komentarz, a na IG możesz oznaczyć mnie w swoim poście lub na stories @marlenafus z hasztagiem #listopadowelisty, czym sprawisz mi ogromną radość ♥ Im więcej nas będzie, tym więcej inspiracji, prawda?

Poniżej znajdziesz linki do poprzednich wyzwaniowych wpisów, miłego czytania 🙂

Skąd mi się to wzięło 🙂

Lista 1 Czynności, podczas których odpoczywasz
Lista 2 Cele na najbliższe dwa miesiące
Lista 3 Najlepsze chwile Twojego życia
Lista 4 Sposoby na okazanie miłości sobie
Lista 5 To, co najbardziej cenisz u innych


Będzie mi bardzo miło, jeśli dasz znać, co sądzisz o takim wyzwaniu? Może warto je podać dalej, komuś kto akurat potrzebuje odrobinę ze sobą popracować, wnieść do swego życia pozytywne zmiany? Sprawisz mi ogromną radość zostawiając ślad swojej obecności tutaj lub odwiedzając mój profil na Instagramie. Do napisania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *