Po mojemu,  Wyzwanie

#3 Najlepsze chwile Twojego życia | Listopadowe listy – Wyzwanie

Pamięć bywa zawodna, a wspomnienia ulotne. Żyjemy tak szybko, ciągle w pośpiechu, nieustannie z czymś jesteśmy do tyłu… Tak łatwo jest utracić te cenne piękne chwile, które przecież nam się przydarzają, prawda? Ile razy mówimy do siebie w duchu „chwilo trwaj, jesteś taka piękna”… Mimo wszelkich niepowodzeń (wiadomo, że one również stają na naszej drodze) trzeba pamiętać, że życie jest cudem. Że życie może być i często bywa cudowne, a nie tylko ciężkie, smutne, szare… Wystarczy na chwilę przystanąć, by zauważyć, że cud życia wydarza się codziennie obok nas…

            I dlatego dzisiaj wychodzę z inicjatywą wypisania najlepszych momentów z Twojego życia. Zanotuj je wszystkie, jak najwięcej! I wracaj do nich często – tak długo, aż zapamiętasz, jakie masz szczęście, że żyjesz 😊

Jeżeli to Twój pierwszy wyzwaniowy tekst, poniżej znajdziesz zasady tego wyzwania.

            Każdego dnia będę Cię zachęcać do stworzenia nowej listy rzeczy/czynności/miejsc/planów etc., w zależności od tematu, codziennie coś nowego. Twoim zadaniem jest zatrzymać się na chwilę w natłoku spraw i zająć się przez chwilę sobą, po prostu zrobić dla siebie coś dobrego. Nie znam Twojego planu dnia, więc nie podpowiem Ci, kiedy masz na to znaleźć czas, jednak wierzę, że Twój wybór będzie najlepszy.

            Ja zasiadam z moim notatnikiem najczęściej wieczorem, kiedy wszyscy już śpią i wiem, że będę miała chwilę spokoju 😉 Oczywiście piszę ręcznie i w zeszycie, ponieważ lubię co jakiś czas wracać do moich zapisków. Może i Ty zastanowisz się nad takim rozwiązaniem? A może jesteś bardziej cyfrowa i wolisz posiadać notatki w innej formie? Bardzo mnie ciekawi, jaką formę wybierzesz?

            Wyzwanie działa tu na blogu, a także na Instagramie. Będzie mi bardzo miło, jeśli dasz znać, że działamy wspólnie. Tutaj możesz zostawić po sobie komentarz, a na IG możesz oznaczyć mnie w swoim poście lub na stories @marlenafus z hasztagiem #listopadowelisty, czym sprawisz mi ogromną radość ♥ Im więcej nas będzie, tym więcej inspiracji, prawda?

Poniżej znajdziesz linki do poprzednich wyzwaniowych wpisów, miłego czytania 🙂

Skąd mi się to wzięło 🙂

Lista 1 Czynności, podczas których odpoczywasz
Lista 2 Cele na najbliższe dwa miesiące


Będzie mi bardzo miło, jeśli dasz znać, co sądzisz o takim wyzwaniu? Może warto je podać dalej, komuś kto akurat potrzebuje odrobinę ze sobą popracować, wnieść do swego życia pozytywne zmiany? Sprawisz mi ogromną radość zostawiając ślad swojej obecności tutaj lub odwiedzając mój profil na Instagramie. Do napisania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *